ім. Ф. Потушняка"

UA EN

2020-11-25

1 грудня о 16:00, у читальній залі бібліотеки письменник Ігор Стамбол презентує свою нову книгу “Прокляття інших”.
„Одного зимового ранку російське місто Чєлябінск зазнало удару з неба. Що сталося насправді, зрозуміли лише кілька людей, адже інші нічого не помітили. Після удару країною поширюється невідомий смертельний вірус, що охопив сотні тисяч людей. Російська влада приховує апокаліптичність наслідків пошесті, що її західні засоби масової інформації назвали “Russian tongue” (“Російський язик”), закриває кордони і ліквідує заражених. Ситуацією намагаються скористатися політичні й силові структури Росії та України.
Четверо людей, об’єднаних бажанням врятуватися, намагаються вибратися з Росії назавжди…”
, - йдеться в анотації до книги.
Довідково: Стамбол Ігор Іванович народився на Одещині у 1988 р. За фахом – історик (кандидат іст-х наук, працює в Інституті біографічних досліджень бібліотеки ім. В.Вернадського та університеті Бориса Грінченка). Пише історичні статті та малі прозові твори. Улюблені жанри: історична, містична та гостросоціальна проза. Серед досягнень: третє призове місце у категорії публіцистика на конкурсі “Мій Шевченко”, що був проведений одеською газетою “Чорноморські новини” у 2014 р.; лауреат бліц-конкурсу короткої прози, що проводився Міністерством культури України в рамках проекту “Бесарабські діалоги” у 2015 р.
У 2016 р. оповідання “Маєток з великого шляху” за результатом конкурсу “Це елементарно, сер! 3.0” потрапило до збірки малої детективної прози “Без терміну давності”. У цьому ж році у серії “Видатні українці” видавництва “Фоліо” у співавторстві вийшов науково-популярний біографічний нарис: “Іван та Юрій Липи”.
У 2017 р. переміг у номінації “проза” на Конкурсі ім. Л. Мартовича та ім. Г. Тютюнника. У 2017 р. вийшла збірка оповідань “Злочинний порятунок”. Того ж року новела “Бумеранг” посіла друге місце на всеукраїнському конкурсі “Новела по-українськи” (https://gazeta.ua/articles/culture-newspaper/_bumerang/808913).
2018 р. – 2-ге місце на конкурсі історичних оповідань “Про минуле” (оповідання “Проблиск і Одесі”, опубліковане у збірці “Memento Momentum свободи”). Вийшла друком історико-біографічна монографія “Іван Львович Липа в українському національному русі: лікар, письменник, тарасівець”.
2019 р. – новела “Випадковий подарунок” потрапила в короткий список конкурсу “Новела по-українськи (2018)”.
2020 р. – опубліковано містичний трилер “Прокляття інших” (Видавництво “Мандрівець”).

Важливо! При відвідуванні даного заходу переконливо просимо зберігати соціальну дистанцію і бути в масці!

footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день