Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA RU EN 

   >     >  Товтин Володимир Юрійович

Письменники Закарпаття – лауреати літературних премій

Всі письменики Алфавітний покажчик Перелік премій

Товтин Володимир Юрійович

( 1950-05-23 р.н )
Нагороди:
2019 Міська літературна премія ім. Петра Скунця

 

2019 р. – премія ім. П. Скунця за збірку „Ріка травневої пори”.


Примітки:

Народився в с. Вовкове  Ужгородського району Закарпатської обл. Закінчив Рязанську вищу школу МВС СРСР. Працював в правоохоронних органах, редактором газети „Ужгород”, відповідальним секретарем Закарпатської організації НСПУ. Гуморист, казкар, пише памфлети-феєрії. Автор збірок поезії „Біографія часу” (1988), „Мого кохання сивина” (1995), „Дегустація дефіциту” (1993) та ін. Нагороджений медаллю НСПУ „Почесна відзнака”.

Закарпатський гуморист 

Новини

2022-06-16

У неділю, 19 червня, в Україні відзначатимуть День батька – свято, покликане нагадати про важливість тата в житті кожної дитини. У нашій країні свято дуже молоде – офіційно його встановили лише у 2019 році. Згідно з Указом Президента України №274/2019 День батька відзначається в третю неділю червня кожного року. З нагоди цього свята пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "Батько - засновник родини".

2022-06-16

26 травня 2011 р. за рішенням Закарпатської обласної ради Комунальному закладу «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека» Закарпатської обласної  ради присвоєно ім’я видатного письменника, краєзнавця, етнографа та археолога Федора Михайловича Потушняка.
26 лютого 2021 р. у нашій бібліотеці відбулася презентація унікальної колекції цінних та рідкісних видань з особистої бібліотеки Ф. Потушняка.
Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "З особистої колекції Федора Потушняка".