Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Письменники Закарпаття – лауреати літературних премій

Всі письменики Алфавітний покажчик Перелік премій

Літературний конкурс ім. Володимира КобилянськогоРік заснування: 1996
Засновник: Кабінет молодого автора НСПУ
Примітки
Літературний конкурс імені Володимира Кобилянського — літературний конкурс, що проводиться з 1996 року Кабінетом молодого автора Національної спілки письменників України та центром «Свобода слова» для відзначення авторів найкращих творів для дітей (у тому числі рукописів творів).
Конкурс носить ім'я українського поета, перекладача — Кобилянського Володимира Олександровича.
На конкурс подаються твори українських літераторів, що проживають в Україні та поза її межами. Основними критеріями оцінки творів є їхня художня вартість, справжня українська мова, а також глибоке знання дитячої психології. Вік учасників конкурсу не обмежений. Жанри поданих творів: поезія, проза, драматургія.
Переможець, що є лауреатом премії імені Володимира Кобилянського, отримує відповідний диплом та медаль лауреата із зображенням Володимира Кобилянського, а його книжка побачить світ у видавництві «Український клуб».
 
Лауреати:
1.) Шкіря Василь Васильович

Новини

2024-02-27
Цього четверга, 29 лютого, о 18:00 щиро запрошуємо Вас до читальної зали нашої бібліотеки для участі у 4-х “Молодіжних вечорницях” - спільній творчій ініціативі команди ТатоНub та УжМолРади для молоді Ужгорода. В програмі передбачені творчі виступи. Зокрема, зможемо поринути в чарівну атмосферу завдяки римованим рядкам молодих талановитих поетів та поеток міста, як і відчути додаткове натхнення під час музичних виступів наших гостей.
2024-02-26

Шановні користувачі, до вашої уваги бібліографічний покажчик "Закарпаття на сторінках преси" за IV квартал 2023 р.

2024-02-13

17 лютого відзначає своє 65-річчя сучасна українська письменниця і перекладачка Євгенія Кононенко, творчість  якої заслуговує на увагу, бо є віддзеркаленням життя української інтелігенції 90-х років, західної культури, погляду звичайної пересічної людини та долі сучасної української жінки. Творчий доробок Євгенії Кононенко відзначено багатьма літературними та книжковими преміями. Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку „Королева короткої прози”, присвячену творчості Євгенії Кононенко.

2024-02-13

До вашої уваги нові надходження до Відділу краєзнавства.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день