Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Письменники Закарпаття – лауреати літературних премій

Всі письменики Алфавітний покажчик Перелік премій

Корнійчуковська преміяНа честь: письменника Корнійчука
Рік заснування: 2013
Засновник: Одеська обласна рада
Примітки
 
«Корнійчуковська премія» — літературний конкурс на найкращий твір для дітей, заснований Одеською обласною радою і громадською організацією «Агентство регіонального розвитку». Конкурс присвячено пам'яті дитячого письменника Корнія Івановича Чуковського (Миколи Васильовича Корнейчукова), юність і молодість якого пов'язані з Одесою.
На конкурс приймаються твори для дітей, що не видавалися раніше.
В 2014 конкурс став міжнародним, до учасників з України приєдналися пошукачі з Білорусі, Вірменії, Ізраїлю, Казахстану, Німеччини, Росії, Словаччини і США. Число авторських творів становило 625. За підсумками конкурсу був виданий збірник творів переможців. Конкурс входив до числа заходів II Одеського Корнійчуковского фестивалю дитячої літератури, який проходив у рамках XVIII Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зелена хвиля».
 
 
Лауреати:
1.) Гаврош Олександр Дюлович

Новини

2024-02-27
Цього четверга, 29 лютого, о 18:00 щиро запрошуємо Вас до читальної зали нашої бібліотеки для участі у 4-х “Молодіжних вечорницях” - спільній творчій ініціативі команди ТатоНub та УжМолРади для молоді Ужгорода. В програмі передбачені творчі виступи. Зокрема, зможемо поринути в чарівну атмосферу завдяки римованим рядкам молодих талановитих поетів та поеток міста, як і відчути додаткове натхнення під час музичних виступів наших гостей.
2024-02-26

Шановні користувачі, до вашої уваги бібліографічний покажчик "Закарпаття на сторінках преси" за IV квартал 2023 р.

2024-02-13

17 лютого відзначає своє 65-річчя сучасна українська письменниця і перекладачка Євгенія Кононенко, творчість  якої заслуговує на увагу, бо є віддзеркаленням життя української інтелігенції 90-х років, західної культури, погляду звичайної пересічної людини та долі сучасної української жінки. Творчий доробок Євгенії Кононенко відзначено багатьма літературними та книжковими преміями. Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку „Королева короткої прози”, присвячену творчості Євгенії Кононенко.

2024-02-13

До вашої уваги нові надходження до Відділу краєзнавства.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день