Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Василь Васильович Балог

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Василь Васильович Балог

08.12.1980 – 30.07.2014

Звання, посада: Капітан, командир батареї 128-ї окремої гірсько-піхотної механізованої бригади.
Нагороди:

Балог Василь Васильович неодноразово нагороджувався медалями Міністерством ЗСУ «За сумлінну службу».

Указом Президента України №838/2014 від 31.10.2014 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу", Балог Василь Васильович нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).


Біографія:

Балог Василь Васильович народився в селі Великі Лучки, Мукачівського району Закарпатської області. 3 1994 по 1998, проживав і навчався в смт. Перечин, Закарпатської області. У 2002 року закінчив Сумське артилерійське училище. Отримав звання лейтенанта Збройних Сил України. 4 квітня 2014 року був відправлений в зону АТО в Луганську область. Загинув 30 липня 2014 р. в районі с. Весела Тарасівка Луганської області внаслідок мінометного обстрілу колони військової техніки. Разом з Василем загинув капітан В. Корнєв.
Поховали Балога Василя Васильовича з усіма військовими почестями в Ужгороді на Пагорбі Слави.

 

 

Вшанування пам'яті:

Портрет Балога Василя на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 9, місце 10.

8 грудня 2014 року, на подвір’ї Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів було відкрито меморіальну дошку учаснику бойових дій в зоні АТО, капітану Збройних Сил України Василю Васильовичу Балогу.

Джерельні приписи:

Балог Василь Васильович [Електронний ресурс] : матеріал з Вікіпедії – вільної енциклопедії. – Режим доступу : http://surl.li/ttoxt. – Назва з екрана.

Балог Василь Васильович [Електронний ресурс] : Небесна гвардія. – Режим доступу : https://bit.ly/3yLth7R. – Назва з екрана.

Балог Василь Васильович [Електронний ресурс] : Книга пам’яті полеглих за Україну. – Режим доступу: https://bit.ly/3uwusHa. – Назва з екрана.

***
У Перечині відкрили та освятили меморіальну дошку Василю Балогу, котрий загинув на Сході [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3akNUzR. – Назва з екрана.
В Ужгороді перейменували вулиці Джамбула, Краснодонців, Лавріщева та інші [Електронний ресурс] : [вул. І. Ваша – на вул. В. Балога]. – Режим доступу : https://bit.ly/3UMC43s. – Назва з екрана.
Перечинці вшанували пам’ять загиблого бійця АТО [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/tudlb. – Назва з екрана.
Закарпатські Герої [Електронний ресурс] : [відеоролик в пам’ять загиблих воїнів; в т. ч. В. В. Балог]. – Режим доступу : https://bit.ly/3QbYCJp. – Назва з екрана.

Підготувала М. Бадида.

Новини

2024-06-04

Шановні користувачі, пропонуємо вашій увазі нові надходження до Відділу художньої літератури.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день