Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA RU EN 

   >     >  Галузева література >

Електронна бібліотека з власних матеріалів

Белей Л., Белей О. Старослов'янсько-український словник

Детально

Белей Л.О. Ім’я дитини в українській родині

Детально

Кушнір, Ю. Б. Сімейні фінанси : посібник / Ю. Б. Кушнір. – Ужгород, 2020. – 163 с. : табл. – Бібліогр.: с. 153-162 та у підрядк. прим.


А.І. КОРЕЦЬКИЙ ПРІОРИТЕТИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ: НАУКОМЕТРИЧНИЙ АСПЕКТ

 


Підмогильний О.О. Адміністративна відповідальність за вчинення порушень законодавства про закупівлі.

У практичному посібнику дослідженні питання застосування в України адміністративної відповідальності за порушення законодавства про закупівлі, що встановлена диспозицією статті 164-14 КУпАП.
Доступність викладення інформативного матеріалу надасть змогу всім зацікавленим особам детально ознайомитись зі всіма тонкощами застосування адміністративної відповідальності за порушення законодавства про закупівлі – від загальних засад та підстав притягнення до відповідальності за статтею 164-14 КУпАП до порядку та практики судового розгляду адміністративних справ та виконання постав про накладення адміністративного стягнення.
Практичний посібник стане у нагоді службовим (посадовим) особам тендерних комітетів, уповноваженим особам замовників торгів, учасникам процедур закупівлі, працівникам контролюючих, правоохоронних та судових органів, представникам громадськості, студентам, курсантам, викладачам навчальних закладів тощо.


Новини

2021-07-22
У багатьох людей  словосполучення “українська література” асоціюється лише з Шевченком, Лесею Українкою, Іваном Франком і...все? Звісно, це культові постаті, але жили вони давно. А що відбувається у світі літератури зараз? Пропонуємо переглянути добірку творів п’ятьох відомих українських письменників, без яких неможливо уявити сучукрліт. Виставка буде постійно оновлюватися для того, щоб познайомити наших читачів з найцікавішими представниками сучасної української літератури.

 

2021-07-19

22 липня у філіалі Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая "Народний літературний музей Закарпаття" (площа Жупанантська, 3) відбудеться вечір пам’яті "Його Недеї…", присвячений 90-річчю від дня народження відомого українського письменника, журналіста, громадського діяча Івана Долгоша. Поч. о 15 год.

2021-07-16

21 липня виповнюється 115 років від дня народження видатної української поетки Олени Теліги. Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку присвячену життю і творчості поетки "Олена Теліга: життя за Україну".

2021-07-07

До вашої уваги нові надходження до Відділу художньої літератури.

2021-07-05

До вашої уваги нова віртуальна виставка "Великий меценат і подвижник на українській ниві", присвячена 100-річчю від дня народження канадського підприємця українського походження, мецаната і філантропа Петра Яцика.