Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA RU EN 

   >     > 

Нові надходження

ВІДДІЛ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

2013-07-29

84(4ФРА)
Б 37
Бегбедер, Ф.
    Любовь живет три года : роман / Фредерик Бегбедер ; пер. с фр. Н. Хотинская. – М. : Иностранка : Азбука-Аттикус, 2012. – 192 с.
    Любов живе три роки – це закон природи. Так вважає Марк Марроньє, знайомий читачам за романами «99 франків» і «Канікули в комі». Але причина його розлучення з дружиною ніяк не пов'язана із законами природи, просто нове кохання захоплює його цілком, не залишаючи місця нічому іншому. Проте Марк вірить у свою теорію і тому з прихованим страхом чекає наближення фатальної дати.
 

 

84(4УКР)6
Д 18
Даниленко, В.  
    Тіні в маєтку Тарновських : повісті / Володимир Даниленко. – Львів : Піраміда, 2012. – 180 с.
    До книжки відомого українського прозаїка Володимира Даниленка увійшли твори, в яких досліджуються стосунки між чоловіком і жінкою в сучасному світі з його загостреним почуттям егоїзму, самотності й дефіциту любові.

 

84(4УКР)6
К 59
Кокотюха, А. А.
    Спасти "Скифа" : [роман] / Андрей Анатольевич Кокотюха. – М. : Вече, 2012. – 288 с.
    Червень 1943-го... Тільки-тільки розгорілося полум'я найбільшої битви на Курсько-Орловській дузі.Радянському командуванню необхідні дані, які добув розвідник, який діє під псевдонімом «Скіф». Але як роздобути ці дані, якщо «Скіф» блокований в окупированному фашистами Харкові? І ось на допомогу розвідникові виходить диверсійна група під командуванням капітана Михайла Сотника ...
 

 

84(4УКР)6
П 12
Пагутяк, Г. В.
    Уріж та його духи / Галина Василівна Пагутяк. – Львів : Піраміда, 2012. – 120 с.
    «Уріж та його духи» - унікальна книга в українському літературному дискурсі. Це духовна історія в міфологічному часі реального села. Уріж, в якому народилася самобутня письменниця Галина Пагутяк, лауреат Шевченківської премії, і зобразила його у своїх творах як безмежний Всесвіт.

 

84(4УКР)6
Р 64
Роздобудько, І.
    Пастка для жар-птиці : роман / Ірен Роздобудько. – Х. : Фоліо, 2012. –160 с.
    Віра свідомо зробила так, щоб події дитинства щезли з її пам’яті. Адже там було щось страшне, а вона тільки-но почала жити нормально: отримала цікаву роботу, новий колектив, усіх цих бізнес-леді, які досить гламурні, але, з рештою, її не дратують. Життя начебто налагодилося, але раптом... Її колеги починають по черзі помирати. Чому? Хто буде наступний? Невже... вона? Здається це якось пов’язане з її минулим. Віра вирішує відновити пам’ять… Здається вона потрапила у пастку. Пастку свого дитинства...
 

 


Новини

2022-06-16

У неділю, 19 червня, в Україні відзначатимуть День батька – свято, покликане нагадати про важливість тата в житті кожної дитини. У нашій країні свято дуже молоде – офіційно його встановили лише у 2019 році. Згідно з Указом Президента України №274/2019 День батька відзначається в третю неділю червня кожного року. З нагоди цього свята пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "Батько - засновник родини".

2022-06-16

26 травня 2011 р. за рішенням Закарпатської обласної ради Комунальному закладу «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека» Закарпатської обласної  ради присвоєно ім’я видатного письменника, краєзнавця, етнографа та археолога Федора Михайловича Потушняка.
26 лютого 2021 р. у нашій бібліотеці відбулася презентація унікальної колекції цінних та рідкісних видань з особистої бібліотеки Ф. Потушняка.
Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "З особистої колекції Федора Потушняка".