Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA RU EN 

   >     > 

Нові надходження

ВІДДІЛ ЗБЕРІГАННЯ БІБЛІОТЕЧНИХ ФОНДІВ

2022-02-09

636.9
Б 61
Білай, Дмитро Валерійович
. Кролівництво [Текст] : підручник / Д. В. Білай. - Херсон : Олди-плюс, 2020. - 296 с. : табл., рис.

Описано породи кролів різного напряму продуктивності. Значна увага приділяється технології виробництва і переробки продукції кролівництва на промисловій основі. Наведено відомості про найбільш поширені хвороби цих тварин, методи їх профілактики, надання першої допомоги. Підручник розроблено у відповідності до робочої навчальної програми «Технологія виробництва продукції кролівництва і звірівництва» із спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» для студентів аграрних вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації та програми для студентів аграрних вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації із спеціальності «Зооінженерія» та «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

696/697
К 78
Кравченко, Віталій Сергійович
. Санітарно-технічне обладнання будинків [Текст] : підруч. для студентів вищ. навч. закл. / В. С. Кравченко, Л. А. Саблій, П. Л. Зінич. - Вид. 2-ге, допов. та перероб. - К. : Кондор, 2020. - 458 с. : рис., табл.

 У підручнику розглянуті системи та схеми внутрішнього холодного, гарячого і протипожежного водопостачання; водовідведення, опалення та вентиляції будинків різного призначення. Викладені основні відомості про влаштування, монтаж, проектування та експлуатацію санітарно-технічних систем, житлових будинків та промислових об’єктів. Описані принципи роботи, основи розрахунку.

641.56(477)
Н 35

Національна кулінарна спадщина України [Текст] / А. А. Плесконос, Н. Л. Писаренко, Л. Ф. Артюх. - К. : Балтія-Друк, 2021. - 152 с. : кол.іл.

ЇЖА ИНКОГНИТО. Українська кухня як європейське культурне надбання.
Побутові традиції нашого народу – це невід'ємна частина української історії. Кілька років тому Центр культурних досліджень Міністерства культури України розробив детальну методику визначення елементів нематеріальної культурної спадщини. До її складу увійшли і кулінарні традиції українського народу.
Це видання є результатом багаторічної копіткої роботи авторів – дослідників українських культурних традицій, які займалися науковими пошуками їх витоків в безперервному процесі формування культурного коду нації і виявленням його унікальних рис в аспекті загальноєвропейської культури.Автори звернулися за консультаціями до відомого етнографа, фахівця Інституту народознавства Національної академії наук України Лідії Артюх. Які витвори кулінарного мистецтва України можна беззаперечно подавати в Світовий список нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО?

631.6
К 78

Краплинне зрошення [Текст] : навч. посіб. для студентів вищ. навч. закл. напряму підгот. "Гідротехніка (водні ресурси)" та за спец. "Гідромеліорація" : європ. кредитно-трансферна система / М. І. Ромащенко, А. М. Рокочинський [та ін.] ; за ред.: М. І. Ромащенко, А. М. Рокочинський ; М-во освіти і науки України, Нац. ун-т водного госп-ва та природокористування, Ін-т водних проблем і меліорації НААН. - Херсон : Олди-плюс, 2019. - 300 с.

У посібнику розглянуто принципи проектування систем краплинного зрошення з урахуванням кліматично-ґрунтових умов України та біологічних особливостей сільськогосподарських культур, питання їх будівництва та експлуатації. Навчальний посібник призначено для студентів вузів напряму підготовки «Гідротехніка (водні ресурси)» професійного спрямування «Гідромеліорація», а також може бути корисним для наукових працівників, співробітників проектних та водогосподарських організацій, фермерів та працівників сільськогосподарських підприємств різної форми власності.

629.7
К 62
Коляда, Ігор Анатолійович
. Ігор Сікорський [Текст] / І. А. Коляда. - Харків : Фоліо, 2021. - 128 с. : іл. - (Знамениті українці).

Ігор Сікорський (1889—1972) — авіаконструктор і відчайдушний пілот власних літаків, «батько світового гвинтокрилобудування», вчений та філософ. Його «Ілля Муромець», найкращий літак Першої світової війни, став прообразом пасажирської та стратегічної бомбардувальної авіації. Уже у двадцять два роки авіаконструктор-киянин підкорив Європу власними винаходами. Він навчався та працював у Парижі, Києві, Петербурзі, згодом емігрував до США, де займався серійним гвинтокрилобудуванням, створенням перших міжконтинентальних пасажирських авіалайнерів. Машинам фірми Сікорського належала більшість світових рекордів, зокрема абсолютних.

641.55
К 50
Клопотенко, Євген Вікторович. Зваблення їжею [Текст] : 70 рецептів, які захочеться готувати / Є. В. Клопотенко. - К. : Книголав, 2021. - 192 с. : кол.іл. - (Полиця нон-фікшн).

«Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати» книжка авторських рецептів відомого українського шеф-кухаря, блогера, чиї матеріали можна прочитати у рейтингових медіа, ведучого літературно-кулінарного шоу на «UA: Суспільне» та кулінарного експерта програми «Сніданок з 1+1» на каналі «1+1», реформатора шкільного харчування та автора першого в Україні кулінарного онлайн-курсу «Міркувати, як кухар» Євгена Клопотенка.
До книжки входять 70 рецептів, поділених на сім розділів: сніданки, закуски та салати, перші страви, другі страви, страви для дітей, солодкі страви, варення. Корисним доповненням є готові варіанти страв для особливих обідів та вечерь. Вступне слово та примітки автора мотивуватимуть читачів експериментувати на кухні, створюючи власні шедеври. Ілюструватимуть рецепти яскраві фуд-фото. «Книга повністю відповідає моїй місії та місії моєї команди покращити культуру харчування.

641.55(477)
К 50
Клопотенко, Євген Вікторович
. Зваблення їжею з українським смаком [Текст] / Є. В. Клопотенко. - К. : Книголав, 2020. - 176 с. : кол.іл. - (Полиця нон-фікшн).

Зваблення їжею з українським смаком" - це вже друга книжка відомого шеф-кухаря, кулінарного експерта та телеведучого Євгена Клопотенка, яка виходить у видавництві #книголав Автор протягом кількох років досліджував історію національних страв, вивчав кулінарну літературу різних часів, мандрував всією країною, спілкувався з істориками, щоб сформувати власне розуміння української кухні і викласти його у новій книжці. У ній — 70 авторських рецептів давніх страв, які розділено на 9 розділів. Ви дізнаєтесь як приготувати супи та юшки, страви з м’яса, риби, овочів та грибів, каші, напої, закуски, випічку та солодке. Окрім рецептів, книжка містить чимало цікавих фактів про українські продукти та харчі — як їх споживали раніше, чим вони корисні, у який спосіб їх найкраще готувати. А ще кулінарний експерт згадує про свою дослідницьку експедицію та міста, які вразили його своєю кулінарною традицією.

 


Новини

2022-06-16

У неділю, 19 червня, в Україні відзначатимуть День батька – свято, покликане нагадати про важливість тата в житті кожної дитини. У нашій країні свято дуже молоде – офіційно його встановили лише у 2019 році. Згідно з Указом Президента України №274/2019 День батька відзначається в третю неділю червня кожного року. З нагоди цього свята пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "Батько - засновник родини".

2022-06-16

26 травня 2011 р. за рішенням Закарпатської обласної ради Комунальному закладу «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека» Закарпатської обласної  ради присвоєно ім’я видатного письменника, краєзнавця, етнографа та археолога Федора Михайловича Потушняка.
26 лютого 2021 р. у нашій бібліотеці відбулася презентація унікальної колекції цінних та рідкісних видань з особистої бібліотеки Ф. Потушняка.
Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "З особистої колекції Федора Потушняка".