Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA RU EN 

   >     > 

Віртуальна довідка

Задати питання

  
2022-04-16 адреса питання: http://www.biblioteka.uz.ua/dovidka/view.php?qid=10229
Добрий день! Допоможіть будь ласка. Мене цікавить: чи отримуєте ви книги зарубіжних авторів? Доприкладу шукаю книгу Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення. Джордан Елленберг Оксана
Стрічик Віта Михайлівна

Стрічик Віта Михайлівна
2022-05-16

Доброго дня.
На жаль, книга яка вказана у Вашому запиті у фонді нашої бібліотеки відсутня.

Зверніть увагу:
Посилання 1

Новини

2022-06-16

У неділю, 19 червня, в Україні відзначатимуть День батька – свято, покликане нагадати про важливість тата в житті кожної дитини. У нашій країні свято дуже молоде – офіційно його встановили лише у 2019 році. Згідно з Указом Президента України №274/2019 День батька відзначається в третю неділю червня кожного року. З нагоди цього свята пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "Батько - засновник родини".

2022-06-16

26 травня 2011 р. за рішенням Закарпатської обласної ради Комунальному закладу «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека» Закарпатської обласної  ради присвоєно ім’я видатного письменника, краєзнавця, етнографа та археолога Федора Михайловича Потушняка.
26 лютого 2021 р. у нашій бібліотеці відбулася презентація унікальної колекції цінних та рідкісних видань з особистої бібліотеки Ф. Потушняка.
Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "З особистої колекції Федора Потушняка".