Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA RU EN 

   >     >  Ігнатович Олександра Степанівна

Письменники Закарпаття – лауреати літературних премій

Всі письменики Алфавітний покажчик Перелік премій

Ігнатович Олександра Степанівна

( 1969-05-24 р.н )
Нагороди:
2013 Обласна премія ім. Федора Потушняка

 

2013 р. – премія ім. Ф. Потушняка за книгу "Літературні портрети".


Примітки:

Викладач УжНУ, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури УжНУ, літературознавець, критик. Народилась в м. Ужгород. Закінчила філологічний факультет УжДу. Член Національної спілки журналістів України, Член НСПУ з 2013 р.

УжНУ Філфак 

Новини

2022-06-16

У неділю, 19 червня, в Україні відзначатимуть День батька – свято, покликане нагадати про важливість тата в житті кожної дитини. У нашій країні свято дуже молоде – офіційно його встановили лише у 2019 році. Згідно з Указом Президента України №274/2019 День батька відзначається в третю неділю червня кожного року. З нагоди цього свята пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "Батько - засновник родини".

2022-06-16

26 травня 2011 р. за рішенням Закарпатської обласної ради Комунальному закладу «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека» Закарпатської обласної  ради присвоєно ім’я видатного письменника, краєзнавця, етнографа та археолога Федора Михайловича Потушняка.
26 лютого 2021 р. у нашій бібліотеці відбулася презентація унікальної колекції цінних та рідкісних видань з особистої бібліотеки Ф. Потушняка.
Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "З особистої колекції Федора Потушняка".