Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Письменники Закарпаття – лауреати літературних премій

Всі письменики Алфавітний покажчик Перелік премій

Всеукраїнська премія ім. Василя СимоненкаРік заснування: 2012
Засновник: Черкаська обласна організація НСПУ
Примітки
Всеукраїнська літературна премія імені Василя Симоненка — нагорода для вшанування пам'яті поета Василя Симоненка. Призначена для підтримки молодих талантів, заохочення професіональних і непрофесіональних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, до написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України.
У 2012 році премію заснували Черкаська обласна організація НСПУ й Національна спілка письменників України, за підтримки Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка та Ліги українських меценатів.
2014 року обласну літературну премію імені Василя Симоненка (її інша назва — Літературна премія «Берег надії» імені Василя Симоненка) та Всеукраїнську літературну премію імені Василя Симоненка об'єднано в одну – Всеукраїнську літературну премію імені Василя Симоненка. До засновників долучилися Черкаська обласна державна адміністрація і Черкаська обласна рада.
Ця щорічна премія поділяється на дві номінації: «За найкращу першу поетичну збірку» (поетичний дебют) і «За найкращий художній твір» (поезія, проза, драма). Премію вручають у Черкасах до дня народження Василя Симоненка – 8 січня.
 
Лауреати:
1.) Матола Микола Омелянович

Новини

2023-05-27

До вашої уваги нові надходження до Відділу краєзнавства.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день