Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Василь Юрійович Балог

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Василь Юрійович Балог

19.12.1984 – 24.07.2023

Звання, посада: Солдат, водій кулеметного взводу 2-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Сухопутних військ Збройних сил України.
Нагороди:

Дані відсутні для обраної мови
Біографія:

Народився 19 грудня 1984 року мікрорайону Доманинці міста Ужгорода на Закарпатті в багатодітній родині, тут навчався та проживав.

Служив солдатом, водієм кулеметного взводу 2-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Сухопутних військ Збройних сил України.

Загинув у бою на Донеччині 24 липня 2023 року залишаючись вірним військовому обов’язку й українському народу.

2 серпня 2023 року навколішки зустріли тіло захисника України, скорботна хода пройшла вулицею Другетів міста Ужгорода до Свято-Успенського храму мікрорайону Доманинці, де відбулася заупокійна літургія, церемонія прощання та військового почту за загиблим Героєм. Рідні висловили бажання поховати Захиника України на кладовищі рідного мікрорайону, де проживав.

Залишилися дружина та донька.

Вшанування пам'яті:

Дані відсутні для обраної мови
Джерельні приписи:

В Доманинцях попрощалися з захисником Балог Василем [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/jtquw. – Назва з екрана.

В Ужгороді відбувся чин похорону Героя – захисника Василя Балога [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/jtpif. – Назва з екрана.

В ужгородських Доманинцях провели в останню путь полеглого у війні з росією Василя Балога [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/jtqup. – Назва з екрана.

2 серпня у Доманинцях попрощаються із захисником Василем Балог [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/jtpje. – Назва з екрана.

На війні загинув захисник Василь Балог із Ужгорода [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/jtpht. – Назва з екрана.

Попп, Ганна. В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні Василем Балогом [Електронний ресурс] / Г. Попп. – Режим доступу : http://surl.li/jtqmm. – Назва з екрана.

У війні за Україну загинув воїн із ужгородських Доманинців Василь Балог [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/jtpjp. – Назва з екрана.

Підготувала Олександра Шмайда

Новини

2023-12-11

В розділі "Електронна бібліотека" до ваших послуг електронна версія збірника спогадів, статей, бібілографічних джерел "Петро Скунць у колі сучасників".

2023-12-08

З нагоди 160-річчя від дня народження видатного українського письменника, фольклориста, мовознавця, етнографа Бориса Грінченка пропонуємо вам віртуальну виставку "І душу, і тіло даймо  за край свій єдиний...".

2023-12-08

Запрошуємо вам на презентацію книжки Миколи Пігуляка "Кухмейстер".

2023-12-06

12 грудня в нашій бібліотеці відбудеться презентація детективного роману Ярини Вовк "Не плач, моє красуне".
Вхід вільний.

2023-11-27

Шановні користувачі! Ювілейний рік Дмитра Кременя триває і ми пропонуємо вам нові надходження літератури до Відділу краєзнавства, які присвячені життю і творчості видатного земляка.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день