Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Іван Михайлович Буцко

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Іван Михайлович Буцко

31.01.1991 – 17.07.2023

Позивний, псевдонім: «Шпріц»
Звання, посада: Солдат, фельдшер відділення медичного забезпечення прикордонного загону Державної прикордонної служби України.
Нагороди:

Указом Президента України № 447/2023 від 25.07.2023 року, "за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги і рятування життя людей в умовах воєнного стану, сумлінне виконання професійного обов’язку та з нагоди Дня медичних працівників", Буцка Івана Михайловича – асистента відділення комунального некомерційного підприємства «Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології» Закарпатської обласної ради нагороджено орденом «За мужність» ІIІ ступеня (посмертно).

Біографія:

Іван Буцко був студентом медичного факультету УжНУ. У 2021 році він, маючи диплом молодшого спеціаліста та успішний досвід роботи в обласному клінічному центрі нейрохірургії та неврології, вирішив вступити на подальше навчання. До лютого 2022 року Іван Буцко працював медичним братом відділення анестезіології та інтенсивної терапії та відділенні цереброваскулярної патології. Іван також обіймав і посаду старшого медбрата у реанімації. З початку масштабного вторгнення росіян став на захист нашої країни, вступивши до війська та узявши в навчанні академічну відпустку. Іван Буцко добровільно долучився до лав Держприкордоннслужби, служив бойовим медиком у підрозділі та рятував побратимів. 17 липня 2023 року його власне життя обірвалося під час ворожого обстрілу евакуаційного пункту на Донеччині.
21 липня 2023 року полеглого на війні Героя Івана Буцко поховали у рідному селі Скотарське на Воловеччині.

 

Вшанування пам'яті:

 
 

 

Джерельні приписи:

У війні з російськими окупантами загинув парамедик з Ужгорода Іван Буцко [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/jgvqp. – Назва з екрана.
На війні загинув студент медичного факультету, доброволець ЗСУ Іван Буцко [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/qkwvq. – Назва з екрана.
Разом працювали і разом загинули два медика Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології. На війні загинули Володимир Вудмаска та Іван Буцко [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/ttmbo. – Назва з екрана.
На війні загинули медики із Закарпаття Володимир Вудмаска та Іван Буцко [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/tsfzh. – Назва з екрана.
На Закарпатті провели в останню путь полеглого у війні з росією парамедика Івана Буцка [Електронний ресурс].– Режим доступу : http://surl.li/ttmjv. – Назва з екрана.
Іван Буцко: «Я не дам на своїй зміні вмерти» [Електронний ресурс] : [пам’яті загиблого Героя] / підгот. К. Шокіна. – Режим доступу : http://surl.li/ttlyn. – Назва з екрана.
 
Підготувала М. Бадида.
 

 

Новини

2024-07-16

Шановні користувачі, для вас нові надходження до Відділу художньої літератури.

2024-07-11

15 липня святкує своє 85-річчя поет, перекладач, сценарист, член Спілки письменників України – Павло Михайлович Мовчан. З цієї нагоди пропонує вашій увазі віртуальну виставку „Глибини Слова і велич Чину”.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день