Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Михайло Михайлович Андращук

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Михайло Михайлович Андращук

27.09.1995 – 15.08.2023

Позивний, псевдонім: «Бульдог»
Звання, посада: Солдат, командир 1 розвідувального відділення – командир машини 2 розвідувального взводу розвідувальної роти
Нагороди:

Дані відсутні для обраної мови
Біографія:

Андращук Михайло Михайлович народився 27 вересня 1995 року та проживав в селі Кваси Закарпатської області. З початком повномасштабного вторгнення поповнив ряди добровольців ГУР, там отримав винагороду за забезпечення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії. Трохи з часом перейшов до лав ЗСУ. Служив у 116 ОМБр. Герой мужньо стояв на захисті України, захищаючи рідну землю від російських окупантів. 15 серпня 2023 року Михайло Андращук загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку, він отримав травми несумісні з життям.
27 серпня 2023 року у Ясінянській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм Андращуком Михайлом Михайловичем. Поховали Воїна в рідному селі Кваси.

 

Вшанування пам'яті:

Дані відсутні для обраної мови
Джерельні приписи:

У війні за Україну внаслідок артилерійського обстрілу загинув воїн із Рахівщини Михайло Андращук [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/klicv. – Назва з екрана.

Ясінянська ТГ попрощалася із загиблим Героєм Михайлом Андращуком [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/ttnqq. – Назва з екрана.

"Живим коридором" зустріли Героя: на Закарпатті сьогодні прощаються з полеглим захисником [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/ttnsm. – Назва з екрана.

Підготувала М. Бадида.

Новини

2024-06-04

Шановні користувачі, пропонуємо вашій увазі нові надходження до Відділу художньої літератури.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день