Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Хроніка культурного життя

2014 - березень

ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНЕ ЖИТТЯ

2 березня в Ужгороді в академічному обласному театрі ляльок „Бавка” відбулася вистава Дюли Урбана „Кішки-мишки та сиру трішки” для дітей дошкільного та шкільного віку.

2 березня в Ужгороді в обласному музично-драматичному театрі ім. братів Шерегіїв відбулася вистава для дітей „Малюк і Карлсон”.

4 березня в Ужгороді у малому залі музичного училища ім. Д. Задора відбувся „Концерт пам’яті  Небесної Сотні”, який складався з творів львівського композитора Василя Барвінського. У програмі концерту звучали вокальні та фортепіанні твори у виконанні  викладачів училища: Любові Савіної (фортепіано), Ганни Данканич (вокал), Оксани Попович (скрипка).

5 березня в Ужгороді у приміщенні обласної філармонії естрадно-духовий оркестр під керівництвом заслуженого артиста України Володимира Співака презентував нову концертну програму  „Рапсодія весни”. У програмі – „Весняна увертюра” В. Халілова, „Весняні голоси” Й. Штрауса, романси,  популярні українські пісні та зарубіжні хіти. Солісти – Мирослава Швах-Пекар (сопрано), Михайло Подкопаєв (бас), Євген Цанько (акордеон), Юлія Тетерюк (фортепіано), Олександр Співак (труба), Артем Калинич (ксилофон, ударні).

6 березня в Ужгороді у великій залі обласної філармонії м. Ужгорода відбувся концерт „Рок хітів”.

7 березня в Ужгороді у музично-драматичному театрі ім. братів Шерегіїв відбулася прем’єра „Одруження” М. Гоголя у постановці запрошеного з Житомира режисера Петра Авраменка. Раніше він ставив цю виставу у себе, для Ужгорода підготував дещо відмінну версію, а головне – з новими акторами. Наступні її покази в Ужгороді  відбулися 16 і 27 березня.

8 березня в Ужгороді в академічному обласному театрі ляльок  „Бавка” відбулася експериментальна вистава „Сторінки щоденника поета”, присвячена, 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря. За основу вистави взято уривки з двох п’єс ужгородського журналіста, письменника та драматурга Олександра Гавроша.

9 березня  в Ужгороді в обласному музично-драматичному театрі ім. братів Шерегіїв з нагоди 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка відбувся концерт „Вінок Кобзарю”.

9 березня в обласному російському драмтеатрі м. Мукачева відбулися урочистості з нагоди 200-річного ювілею Т.Г. Шевченка. З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл. Опісля глава міста вручив громадським активістам Мукачева Почесні грамоти, Грамоти та Подяки міськвиконкому. Величний концерт подарували кращі мистецькі колективи міста та виконавці.

9 березня в Ужгороді в академічному обласному театрі ляльок „Бавка” відбувся балаган-мюзикл Олександра Кузьмина „Дід Кузьма та Юрба” для дітей дошкільного і шкільного віку.

13 березня в Ужгороді в обласній філармонії відбувся великий концерт з нагоди 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка. „Тарасова пісня”. У програмі взяли участь найкращі творчі колективи і виконавці філармонії: заслужений академічний Закарпатський народний хор, симфонічний і камерний оркестри. Виступили і народні артисти України, солісти: Марія Зубанич, Оксана Ільницька-Хархаліс, Мирослава Швах-Пекар, Сусанна Касо, Олена Юрош, Петро Матій, Михайло Подкопаєв, Олександр Товт. Диригент – Наталія Петій-Потапчук. Ведучі – Наталія Делеган та Василь Матола.

16 березня в Ужгороді в академічному обласному театрі ляльок „Бавка” відбулися вистави: „Чукокола”, казки дядечка Корнія – „Мойдодир”, „Телефон”, „Айболит” для дітей від п’яти років та сімейного перегляду.

16 березня в Ужгороді в мистецькому центрі „Галерея ІЛЬКО” відбувся вечір хорової музики „Цвіт. Чи я живу?”, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Поезія Тараса Шевченка прозвучала голосом народної пісні та сучасних українських композиторів: Богдани Фроляк, Валентина Сільвестрова. Долучився до вшанування Кобзаря хор „Кантус”, а художник Остап Лозинський зробив художнє оформлення вечора.

18 березня в Ужгородському коледжі культури і мистецтв відбувся вечір української музики, присвячений 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка.

19 березня в Ужгороді в обласній філармонії відбувся концерт мукачівського струнного оркестру під керівництвом Сергія Добоша та львівських музикантів, лауреатів міжнародних конкурсів – скрипаля Остапа Шутка та віолончелістки Ольги Шутко під назвою „Весна для скрипки, віолончелі та оркестру”.

23 березня в Ужгороді в академічному обласному театрі ляльок „Бавка” відбулася вистава-гра „Бука” Михайла Супоніна для дітей дошкільного та шкільного віку.

27 березня  в Ужгороді у великому залі філармонії відбувся концерт „І в злагоді, і в мирі…” ансамблю „Угорські мелодії”. Художній керівник – Анатолій Штефко. Солісти: народна артистка України Клара Лабик, лауреати міжнародних конкурсів: Оніко Нодь та Діана Гавата, Анжеліка Гербер, Андрій Свид, Віталій Шулик, Володимир Ігнатьо. Ведуча - Габріела Кіш.

27 березня в Ужгороді в академічному обласному театрі ляльок „Бавка” до міжнародного дня лялькаря в відбулися вистави: „Рада Москова”, „Коняги” для дітей шкільного віку та сімейного перегляду.

30 березня в Ужгороді в академічному обласному театрі ляльок „Бавка” був представлений закарпатський мюзикл Олександра Гавроша „Цирк Івана Сили” пам’яті Івана Фірцака.

31 березня в Ужгороді в обласній філармонії відбувся концерт симфонічного оркестру, присвячений Героям Майдану і  „Небесній сотні”. Диригент Вікторія Свалявчик-Цанько. Концерт був благодійним, кошти будуть передані на розбудову української армії.

В березні, у зв’язку з відзначенням в Україні на державному рівні 75-ої річниці Карпатської України, творчий колектив Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру відновлює знакову виставу „Судний час”, про Августина Волошина, за однойменною п’єсою Івана Козака (постановка народного артиста України Анатолія Філіппова). У першому півріччі 2014 року виставу буде показано в усіх районах і містах області.

БІБЛІОТЕЧНА СПРАВА. ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

4 березня в Ужгороді в міському прес-клубі відбулася презентація історичного  роману Володимира Фединишинця „Бранці лісу”. Хоч роман і побудований на реальному матеріалі з життя Підкарпатської Русі у 30-х роках ХХ-го століття, проте містить чимало фантастичного й пригодницького. У презентації роману брали участь Олександра Ігнатович – літературознавець, доцент кафедри української літератури УжНУ та Михайло Фединишинець – журналіст, син письменника.

4 березня у читальній залі Ужгородського коледжу культури і мистецтв до 200-річчя Т. Г. Шевченка оформлена розгорнута книжкова ілюстративно-звукова виставка „Геній правди і краси”. Вона досить незвична, бо складається із кількох розділів (виставка-кросворд, виставка-вернісаж, виставка-календар).

5 березня в центральній міській бібліотеці м. Ужгорода відбувся літературно-музичний вечір „Я так ніжно любив” - до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка.

7 березня в Ужгороді у читальному залі наукової бібліотеки Карпатського університету ім.  А. Волошина та Ужгородської української богословської академії ім. Св. Кирила і Мефодія з нагоди 200-річчя від дня народження видатного українського поета, письменника, громадського діяча Тараса Шевченка розгорнуто ілюстровану книжкову виставку Шевченкове джерело». Виставка знайомить читачів із невмирущими творами літературно-мистецької спадщини великого сина України, підбіркою його прижиттєвих фото та автопортретів, малюнками з мистецького надбання поета і серією графічних творів, присвячених життю та творчості національного пророка у виконанні закарпатського художника М. Беленя.

7 березня у бібліотеці села Гайдош Ужгородського району відбувся цікавий вечір „Він буде вічно жити”, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Присутні оглянули виставку „З Кобзарем у серці!”

7 березня в Іршавській районній бібліотеці відбувся творчий вечір „Вічне слово Кобзаря”. Була презентована книжково-ілюстративна виставка „Величне Тарасове слово”.

20 березня в Ужгороді в обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбувся літературно-музичний вечір „Відлуння Шевченка в українській поезії ХХ століття”.

21 березня – в Ужгороді в обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбувся літературний вечір „Поезія без кордонів”. присвячений Міжнародному дню поезії.

В березні у закарпатських книгозбірнях стартував конкурс на кращу виставкову роботу, присвячену 200-річчю від дня народження Т. Шевченка. Участь у конкурсі, який уперше проводиться на Закарпатті, взяли усі 487 бібліотеки області різних рівнів. Ідея змагання – максимально креативно та змістовно презентувати творчість Кобзаря. Конкурс проходитиме у кілька етапів. У травні будуть визначені переможці на рівні міст та районів області. До 15 червня у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка триватиме реєстрація візуальних матеріалів та паспортів виставок із усієї області, серед яких обиратимуть найцікавіші. Імена переможців обласного конкурсу визначать у вересні, а найбільш креативні виставкові роботи бібліотекарів Закарпаття презентують в обласній бібліотеці.

В березні також до річниці Шевченка встигло побачити світ ґрунтовне видання „Закарпатська  Шевченкіана”, де зібрано наукові та публіцистичні статті, есе, спогади, поетичні добірки, бібліографічні джерела. Це видання є першою спробою зібрати різнопланові  матеріали та відомості про вплив постаті Тараса Шевченка та його творчості на культурне і громадське життя Закарпаття, починаючи з кінця XIX століття і до наших днів. Укладачами видання є працівники Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка, ідея проекту належить журналісту О. Гаврошу.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО. МУЗЕЙНА СПРАВА

1-10 березня у Тячеві в картинній галереї ім. Шімона Голлоші проходила виставка художників Буковини. На розсуд відвідувачів представлені роботи 46 майстрів пензля Буковини. Серед них зокрема, заслужені художники Іван та Андрій Холоменюки, Володимир Садзиаров, Яків Гніздовський, Ярослав Заяць, Штефан Пержа, Борис Негода, Марина Рибачук та інші.

4 березня у виставковому залі Іршавського районного будинку культури було відкрито художню виставку, приурочену 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У виставці взяли участь близько семидесяти авторів, які представили більше сто творів на теми творчості Тараса Шевченка. В експозиції виставки представлені роботи вихованців дитячих шкіл мистецтв району, гуртківців районного будинку дитячої творчості, районного будинку юних техніків, загальноосвітніх шкіл та гімназій. Учасникам виставки вручено подяки, а саме викладачам образотворчих відділів дитячих шкіл мистецтв району: Надії Вербищук та Тетяні Фірцак (Іршавської), Тетяні Чонговай (Білківської), Любові Поштак (Великораковецької), Антоніні Дурда та Ользі Дурда (Приборжавської), Ярославі Поп (Довжанської), вихованцям гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва районного будинку дитячої творчості (дир. Мельник Й. Ю.), Любові Матіко та Марії Ляшко (Ільницької), Ганні Поштак (Сілецької), вихованцям гуртків Іршавської районної станції юних техніків дир. Бойко В. В.).

5 березня в м. Виноградів, міській  картинній галереї „Імпасто” відкрилася фотовиставка неформального руху Виноградова від 60-х до сьогодення „Було, є і буде..” (автор Р. Тіводор).

7 березня в Ужгороді в обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая відкрилася виставка творів закарпатських митців – лауреатів Національної премії ім. Т.Г. Шевченка „Заповіт правди”. Працівниками обласної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка в музеї була оформлена книжково-ілюстративна виставка „Митці Закарпаття – шевченківські лауреати”, що інформативно доповнила мистецьку програму.

7 березня до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченко в Мукачівській картинній галереї відкрили виставку, яку присвятили видатному українцю. У виставці взяли участь 20 художників. Те, що найбільше любив Кобзар – свою батьківщину, її традиції та природу передали на своїх полотнах закарпатські майстри пензля.

8 березня  в галереї „Ужгород” відкрилася персональна виставка члена Національної спілки художників України Мирослава Грецька, приурочена 65-річчю художника. В експозиції представлено близько тридцяти різножанрових робіт останніх років: пейзаж, портрет, побутовий жанр та іконопис.

9 березня в Ужгороді в музеї народної архітектури та побуту до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка було оформлено виставку „Тарас Григорович Шевченко у творчості закарпатських митців”. В експозиції були представлені портрети, барельєфи, скульптури Т. Шевченка, а також вишивані сюжетні композиції на твори великого Кобзаря. В усіх трьох умовних частинах виставки гармонійно поєднані вишивані рушники і портрети та дерев’яні різьблені барельєфи і скульптури. Всі вони виконані традиційними для того чи іншого району краю техніками.

13 березня у Тячівській міській картинній галереї імені Шімона Голлоші відбулося відкриття художньої виставки учасників проекту „Артвізитівка”, організованої за сприяння народного депутата України Василя Петьовки. Загалом, у цьому проекті беруть участь близько 150 українських митців. На виставці представлено творчі роботи молодих талановитих художників Любомира Мартинюка та Члена Національної Спілки художників Любові Сенчук, які активно виставляються як в Україні, так і за її межами.

15 березня в Іршавському історико-краєзнавчому музеї відкрилася оновлена експозиція, присвячена 75-й річниці Карпатської України. Вона цінна тим, що тут виставили нові знахідки та експонати, які стосуються тих подій.

В березні в галереї „Ужгород” відбулася виставка-конкурс молодих художників „Графічне Закарпаття”.

В березні в ужгородській неформальній галереї „Коридор” відкрили чергову виставку. В експозиції представили 14 проектів, над якими працювали митці з Ужгорода, Львова, Києва, Хмельницька та Харкова. Особливість виставки в тому, що твори художників можна побачити лише протягом трьох днів. Адже вони були складені з матеріалів, які швидко псуються – хліба, капусти, квітів.

В березні у Тячівській картинній галереї відкрилася виставка 98 художніх полотен знаних майстрів живопису і графіки Хустщини Івана Дем’яна, Ореста Цюпка, Сергія Галая, Віктора Чепінця, Олександра Певсе, Михайла Петера. Художні полотна хустських майстрів пензля і графіки побачать також майстри в усіх селах Тячівщини.

ПРОСВІТНИЦТВО. ХУДОЖНЯ САМОДІЯЛЬНІСТЬ. ФЕСТИВАЛІ. ТУРИЗМ

1 березня в Ужгородському філіалі комерційного коледжу по Православній набережній (колишній Палац піонерів) відбулася виставка кішок.

5 березня в Ужгородському районному будинку культури пройшов звіт колективів художньої самодіяльності  під назвою „Мова українська – то Шевченка слово”.

6 березня в Ужгороді у клубі „Фантом” відбувся фестиваль культур. Організор свята – міжнародна молодіжна організація AIESEC. Іноземні волонтери з Мексики, Китаю, Індонезії, Бразилії та Єгипту представляли свої культури. Було багато цікавих номерів, найактивніші учасники отримали подарунки. По завершенні свята на всіх чекала велика інтернаціональна вечірка.

6 березня в Краєзнавчому музеї с. Великі Береги, Берегівського району відбувся майстер-клас по виготовленню квітів з салфеток.

7 березня в першу п’ятницю Великого Посту на Тячівщині в центрі смт Тересва освятили меморіальну дошку „Небесної сотні”. На панахіді та освяченні меморіальної дошки з вірниками були присутні настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ МП о. Мисаїл Церкуник та священнослужителі української греко-католицької церкви на чолі з деканом о. Йосипом Штогрином. Після панахиди о. Мисаїл виголосив проповідь про пам’ять за невинно убієнними героями.

9 березня в Ужгороді біля пам’ятника Т. Г. Шевченку відбулося літературно-мистецьке театралізоване свято „В сім’ї вольній новій” у формі народного віче, під час якого учасники поклали квіти до пам’ятника поета, прозвучали виступи офіційних осіб та представників громадськості.

9 березня в Ужгороді біля пам’ятника Т. Шевченка з ініціативи Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка пройшов поетичний марафон, в якому взяли участь ужгородці та гості міста. Акція була присвячена  200-річчю від дня народження видатного поета України. Кожен із учасників акції вголос читав свій улюблений вірш із „Кобзаря” безпосередньо біля пам’ятника великому поету.

9 березня Мукачево урочисто вшанувало пророка Т. Шевченка у його 200-літній ювілей. Недільне передобіддя зібрало на площі перед Мукачівським державним університетом, де стоїть погруддя Кобзареві, сотні мукачівців. З вітальним словом до громади виступили міський голова Мукачева Золтан Ленд’єл, голова міського Товариства „Просвіта” ім. Т.Г.Шевченка, почесний громадянин Мукачева Василь Софілканич. Проникливо прочитала власного вірша-посвяту Кобзареві член літературного об’єднання „Рідне слово” та громадської організації „Союз українок”, поетеса Юзефа Комарницька. За нею власного вірша декламувала восьмикласниця, учениця 2-ої школи ім. Т.Г. Шевченка Ангеліна Лашкай. Учасники мітингу пам’яті поклали до погруддя Кобзареві корзини з квітами, букети гвоздик.

10 березня в Ужгороді за участі кафедри української літератури УжНУ та Інституту літератури ім. Шевченка НАН України відбулася міжнародна наукова конференція „Тарас Шевченко – володар у царстві духа”. В конференції взяли участь 129 науковців з усіх областей України. Окрім того, на конференції побували вчені зі Словаччини, Румунії, Угорщини та Сербії.

10-13 березня в Ужгороді відбулися ігри 2-го туру Закарпатської ліги КВН.

14 березня  в Ужгороді на історичному факультеті УжНУ провели круглий стіл на тему „Історія України в сучасних наукових дискусіях” до 75-річчя Карпатської України. На заході були присутні як професорсько-викладацький колектив, так і студенти. Із доповідями виступили професор Сергій Федака та доцент Володимир Фенич.

15 березня в Ужгороді відбулася всеукраїнська акція „Разом. Вместе”. На пл. Театральній малі й великі ужгородці висловили любов до єдиної нероздільної України – малюнками та співом. Акція анонсувалась як заклик усіх громадян країни до миру та єдності.

15 березня на Закарпатті відбулися урочистості з нагоди пам’яті Угорської революції 1848-49 рр. Вся угорська спільнота відзначила 166-ту річницю війни за свободу Угорщини. Відбулося покладання квітів та вінків із угорською символікою до підніжжя пам’ятника поету-революціонеру Шандору Петефі. Біля нього зібралися закарпатські угорці, щоб ушанувати пам’ять тих, хто віддав життя за майбутнє свого народу, своєї країни.

15 березня в с. Тийглаш Ужгородського району відбувся місцевий огляд художньої самодіяльності будинку культури під назвою „Зустріч весни та великі березневі свята”. В заході прийняли участь: народний ансамбль угорської народної пісні „Ружа”, ансамбль любительського об’єднання народної пісні „Чоло гань”, хореографічні колективи „Орхідея”, „Естерланц”, інструментальний ансамбль „Культурбенд” та ін.

15 березня ужгородська організація ВО „Свобода” та „Сокіл” віддали шану героям-січовикам, пройшовши смолоскипним маршем вулицями обласного центру та відкриттям меморіальної плити під майбутній пам’ятник „Борцям за волю України”.

15 березня в Ужгороді відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Президенту Карпатської України, Герою України А. Волошину та покладання квітів та вінків до могил та пам’ятних знаків карпатським січовикам, встановленим на території області, пройшли екуменічні панахиди за загиблими у трагічних подіях 1938-1939 років.

15-16 березня в м. Хуст, на території меморіального комплексу „Красне поле”, в рамках святкування 75-річниці Карпатської України, пройшов мітинг-реквієм присвячений 75-річчю проголошення Карпатської України а також V відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні „Красне поле”. Мета фестивалю-конкурсу – виховання у підростаючого покоління любові до рідного краю, його історичного минулого, формування національної свідомості, зміцнення української національної ідеї через українську народну пісню. Участь у фестивалі брали хорові колективи, вокальні ансамблі, солісти-вокалісти, дуети, тріо, квартети  з усіх регіонів України,  в репертуарі яких є стрілецькі пісні.

16 березня у Народному Домі товариства „Просвіта” в Ужгороді відбувся вечір, присвячений 200-річчю від дня народження геніального українського поета, художника, мислителя, національного пророка і творця нації Тараса Шевченка.

16 березня в Ужгороді біля будинку „Просвіта” зібралося чимало людей, які взяли участь у заході, присвяченому вшануванню загиблих героїв Карпатської України.

19 березня в Ужгородському коледжі культури і мистецтв відбулася літературна година „Письменники Закарпаття – лауреати Національної премії ім. Т. Г. Шевченка”.

22 березня в м. Берегово, в Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці відбувся конкурс угорської народної пісні  „Перейшов би я Тису”.

23 березня  в Ужгороді, в обласному будинку профспілок відбулася творча зустріч з письменником, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка Мирославом Дочинцем. Модератором зустрічі був поет Василь Кузан. Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка обрав лауреатів найпрестижнішої літературної премії країни. У категорії „Література” премію присудили Мирославові Дочинцю за романи „Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської Домінік” та „Горянин. Води господніх русел”.

28-30 березня в м. Ужгород відбувся щорічний мистецький фестиваль „Березневі коти”. Традиційно на фестивалі була представлена література, малярство та інші дисципліни. Були міжвидові проекти муз-поезії та літ-танцю, багато презентацій.

В березні в Ужгороді у видавництві „Ґражда” побачила світ збірка поезій о. Степана-Севастіяна Сабола-Зореслава, ЧСВВ, „Зі серцем у руках” (1933) – третє із серії репринтних відтворень за програмою відзначення 75-річчя проголошення державності Карпатської України та 140-річчя від дня народження Августина Волошина, яке є вагомими документальними свідченнями доби державотворчих змагань, героїчної боротьби українського народу за утвердження своєї правди на своїй землі і в цілому світі.

В березні у Мукачеві встановили нову меморіальну дошку графу Шенборну. Встановили її на будівлі міського центру німецької культури на однойменній вулиці, неподалік від замку. Урочисто відкрили меморіальну дошку міський голова Мукачева та директор німецького центру культури.  

 

Новини

2024-03-19

21 березня виповнюється 95 років з дня народження відомого українського письменника, Героя України, лауреата лтературних премій, багаторічного голови Національної Спілки письменників України та головного редактора журналу "Дніпро", депутата Верховної Ради УРСР 11-го скликання Юрія Мушкетика. З цієї нагоди пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "Життя – це ярмарок, і світ – це також ярмарок, і вічний торг із Долею".

2024-03-18

Шановні користувачі, для нові надходження до Відділу краєзнавства.

2024-03-14

Шановні користувачі, для вас нові надходження до Відділу зберігання бібліотечних фондів.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день