Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA RU EN 

   >     > 

Нові надходження

ВІДДІЛ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

2013-05-30

 

84(4УКР)6
В 48
Винничук, Ю. П.
    Весенние игры в осенних садах : [роман] / Юрий Павлович Винничук. – Х. : Фолио, 2012. – 350 с.


    Юрій Винничук не просто один з найвідоміших сучасних авторів, він – з числа найбільш читаних. Роман «Весняні ігри в осінніх садах» був, мабуть, найскандальнішим переможцем конкурсу «Книга року ВВС» за всю його історію. Еротичність і відкритість цього твору викликали у свій час цілий шквал пуританського обурення. Але це не просто відвертість, це щира сповідь головного героя, самотнього чоловіка, і сповідь ця сповнена іронії та самоіронії, комедії та трагедії...
 

 

84(4НІМ)
Г 43
Гессе, Г.
    Демиан : [роман] / Герман Гессе ; пер. с нем. С. К. Апта. – М. : Астрель : Полиграфиздат, 2012. – 224 с.


    Історія дорослішання і духовних пошуків молодої людини, яка розкриває складні філософські та психологічні проблеми. Книга, про яку великий Томас Манн писав, що вона надає «незабутньо електризуючий вплив», і порівнював її з «Страждання юного Вертера». Без «Деміана» не було б у літературі ХХ століття знаменитих «Степового вовка» і «Гри в бісер» ...

 

84(4УКР)6
К 58
Кожелянко, В.
   Діти застою : роман / Василь Кожелянко. – Чернівці : Книги-ХХІ, 2012. – 328 с.


   Розділена між кількома персонажами автобіографія і узагальнений портрет розчарованого покоління , нереалізовані кохання і втрачені України, даремні в наших умовах західні ідеали і безсила в наших головах східна мудрість, художньо переконливі екскурси у трагічне минуле і чітке передбачення безпросвітного майбутнього , бездонний розпач і в`їдливий гумор, «ліричні» відступи і «ненормативні» вислови – ось далеко не повний перелік того, що знайде у цьому романі спантеличений читач.

 

84(4УКР)6
М 21
Малярчук, Т.
   Біографія випадкового чуда : роман / Таня Малярчук. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2012. – 240 с.   


   Лєна з дитинства була особливою: без царя в голові, навіть Бог у неї був позичений. Якось Лєна облишила молитися – і нічого, грім не побив, і кульова блискавка, що колись спалила її улюблену виховательку, оминула. Але втратити віру в чудо їй не дала диво-жінка, яка нагодилася рятувати її земляків, поки сама, уже доросла, Лєна тренувалася на бездомних собаках. Чим обернеться власна спроба героїні допомогти ближньому – польотом над гніздом зозулі чи вознесінням?
 

 

84(4УКР)6
У-51
Ульяненко, О.
   Квіти Содому : роман / Олесь Ульяненко. – Х. : Фоліо, 2012. – 254 с.


   За яких обставин людина може опинитися на самому дні і чи може вона, навіть маючи бажання, вирватися звідти і повернутися до нормального життя? Чи можна змінити свою долю, якщо ти з дитинства приречений жити серед покидьків? На ці та багато інших питань намагаються знайти відповідь герої роману Олеся Ульяненка «Квіти Содому»
 

 


Новини

2022-06-16

У неділю, 19 червня, в Україні відзначатимуть День батька – свято, покликане нагадати про важливість тата в житті кожної дитини. У нашій країні свято дуже молоде – офіційно його встановили лише у 2019 році. Згідно з Указом Президента України №274/2019 День батька відзначається в третю неділю червня кожного року. З нагоди цього свята пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "Батько - засновник родини".

2022-06-16

26 травня 2011 р. за рішенням Закарпатської обласної ради Комунальному закладу «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека» Закарпатської обласної  ради присвоєно ім’я видатного письменника, краєзнавця, етнографа та археолога Федора Михайловича Потушняка.
26 лютого 2021 р. у нашій бібліотеці відбулася презентація унікальної колекції цінних та рідкісних видань з особистої бібліотеки Ф. Потушняка.
Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "З особистої колекції Федора Потушняка".