Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA RU EN 

   >     > 

Нові надходження

ВІДДІЛ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

2013-08-27

 
84(0)
А 72
Антология странного рассказа / сост. С. Шаталов. – Х. : Фолио, 2012. – 632 с.
Эта книга – своеобразный срез (от Чикаго до Ферганы) новаторской, почти невидимой литературы, которую порой называют «странной».

 


84(4УКР)6
Б 61
Білик, І. І. Яр : роман / Іван Іванович Білик ; передм. М. А. Шудря. – К. : Укр. письм., 2011. – 732 с. – (In corpore).

Роман відомого українського письменника, лауреата Державної премії України ім. Т.Г. Шевченка розповідає про найскладніші часи в історії українського народу в ХХ ст. Автор проводить головного героя твору через страхіття голодомору 1933 р., масові репресії 1937 р., тюрму, окупацію України фашистськими загарбниками, службу в поліції й приховану боротьбу з окупантами в групі УПА, перебування на чужині та власні душевні муки.

 

 


 
84(4ІРЛ)
Г 18
Гамільтон, Г. Люди з веснянками : роман / Гюґо Гамільтон ; пер. з англ. Є. Кононенко. ¬– Львів : Піраміда, 2012. – 204 с.

Це драматична й сумна історія ірландської родини, де батько ірландець, а мати німкеня. Герої роману – нестандартні люди, в них не одна мова і не одна історія. Вони сплять по-німецькому, але мріють по-ірландському. Сміються по-ірландському і плачуть по-німецькому. Мовчать по-німецькому і розмовляють по-англійському. Вони мічені люди. Люди з веснянками. Вперті, горді й волелюбні ірландці.
 

 

84(4УКР)6
Д36
Дереш, Л. Голова Якова : алхім. комедія / Любко Дереш. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2012. – 240 с.

Геніальний композитор Яків дістає незвичну пропозицію: написати симфонію до Євро-2012. Замовники – таємничі темні отці. Рідна домівка стає для нього мистецькою в`язницею.І навіть попри постійну присутність у його житті чотирьох жінок-муз жодна нота не лунає в голові Якова. Щоб знайти потрібні звуки, йому доведеться зіграти на найпотаємніших струнах душі, а може, вмерти й відродитися знову...

 


 

 


Новини

2022-06-16

У неділю, 19 червня, в Україні відзначатимуть День батька – свято, покликане нагадати про важливість тата в житті кожної дитини. У нашій країні свято дуже молоде – офіційно його встановили лише у 2019 році. Згідно з Указом Президента України №274/2019 День батька відзначається в третю неділю червня кожного року. З нагоди цього свята пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "Батько - засновник родини".

2022-06-16

26 травня 2011 р. за рішенням Закарпатської обласної ради Комунальному закладу «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека» Закарпатської обласної  ради присвоєно ім’я видатного письменника, краєзнавця, етнографа та археолога Федора Михайловича Потушняка.
26 лютого 2021 р. у нашій бібліотеці відбулася презентація унікальної колекції цінних та рідкісних видань з особистої бібліотеки Ф. Потушняка.
Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "З особистої колекції Федора Потушняка".