Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA RU EN 

   >     > 

Нові надходження

ВІДДІЛ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

2013-09-24
84(4РОС)
Б 89
Брусникин, А. Девятный Спас. Герой иного времени : [романы] / Анатолий Брусникин. – М. : Астрель, 2012. – 992 с.


«Девятний Спас» - історико-пригодницький роман російського письменника Григорія Чхартішвілі (відомого як Борис Акунін, Анатолій Бруснікін, Анна Борисова), в традиціях Дюма, О.Толстого, Переса-Реверте, оповідає про пригоди трьох друзів в Росії (Московії) в епоху царювання Софії і Петра I.

Дія роману «Герой іншого часу» відбувається на Кавказі в часи «Героя нашого часу» і «Кавказького бранця». Це географічний і літературний простір, в якому все змінюється і все залишається незмінним: «Там за добро - добро, і кров - за кров, і ненависть безмірна, як любов».
  

 
84(4ПОЛ)
В 55
Вишневский, Я. Л. На фейсбуке с сыном : (сюрреалистическая история) / Януш Леон Вишневский ; пер. с пол. М. Тогобецкая. – М. : АСТ , 2013. – 384 с.


«На фейсбуці з сином» - глибоко особиста розповідь про пережите і відчуте. Це гірке і прекрасне одкровення про внутрішній світ людини зі стомленою сумнівами душею - про життя і любові, про світ, який божественно несправедливий, в якому чуттєве завжди пов'язане зі стражданням. Роман написаний від імені матері письменника.
 
84(4РОС)
И 20
Иванов, А. Золото бунта, или вниз по реке теснин : роман / Алексей Иванов. – СПб. : Азбука : Азбука–Аттикус, 2012. – 704 с.


Роман «Золото бунту» присвячений подіям, що відбувалися на Уралі в кінці XVIII століття, через чотири роки після розгрому повстання Пугачьова. Герой книги, молодий Остафій Перехід, повинен розгадати загадку загибелі свого батька, щоб змити з родового імені пляму ганьби. Читача чекає захоплюючий детективний сюжет.
 

 

 
84(4ІТА)
М 13
Мадзантини, М. Рожденный дважды : [роман] / Маргарет Мадзантини ; пер. с итал.: И. Боченкова, Н. Симонова. – СПб. : Азбука, 2011. – 448 с
.

Світовий бестселер «Народжений двічі» знаменитої італійської письменниці Маргарет Мадзантіні - це романтична історія, накладена на жорстко прописаний трилер. Головна героїня разом з шістнадцятирічним сином залишає Рим. Їй необхідно показати синові місто, де він народився і де загинув його батько. Джемма знову занурюється в атмосферу тих тривожних днів, коли серед руїн Сараєва, міста, який опинився в центрі безглуздої війни, вона доторкнулася до таїнства народження. Але чи судилося спогадам змити біль і гіркоту зради?
84(5ЯПО)
М 91
Мураками, Х. Хроники Заводной Птицы : [роман] / Харуки Мураками ; пер. с яп.: И. Логачев, С. Логачев. – М. : Эксмо, 2012. – 816 с.


Роман «Хроніки Заводної Птахи» одного з найпопулярніших письменників світу Харукі Муракамі - твір воістину Джойсового масштабу. Жах Другої світової війни і доля нашого сучасника в Японії, листи, містичні сни, журнальні статті - цілісне полотно тонкої іронії і неповторної інтонації Харукі Муракамі.
 

 

.

 
84(4РОС)
П 24
Пелевин, В. О. S.N.U.F.F. : утøпія / Виктор Олегович Пелевин. – М. : Эксмо, 2012. – 480 с
.

Роман-утопія Пелевіна «S.N.U.F.F.» - це твір про найглибші таємниці жіночого серця і вищих секретів льотної майстерності.

 

 


Новини

2022-06-16

У неділю, 19 червня, в Україні відзначатимуть День батька – свято, покликане нагадати про важливість тата в житті кожної дитини. У нашій країні свято дуже молоде – офіційно його встановили лише у 2019 році. Згідно з Указом Президента України №274/2019 День батька відзначається в третю неділю червня кожного року. З нагоди цього свята пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "Батько - засновник родини".

2022-06-16

26 травня 2011 р. за рішенням Закарпатської обласної ради Комунальному закладу «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека» Закарпатської обласної  ради присвоєно ім’я видатного письменника, краєзнавця, етнографа та археолога Федора Михайловича Потушняка.
26 лютого 2021 р. у нашій бібліотеці відбулася презентація унікальної колекції цінних та рідкісних видань з особистої бібліотеки Ф. Потушняка.
Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "З особистої колекції Федора Потушняка".