Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

Новини за 2005 рік Новини за 2006 рік Новини за 2007 рік
Новини за 2008 рік Новини за 2009 рік Новини за 2010 рік
Новини за 2011 рік Новини за 2012 рік
Останні новини
Грудень (2012)

 
19 грудня в читальній залі відбудеться презентація монографії Тетяни Сергієнко "Українсько-словацькі відносини: формування системи міждержавного співробітництва". Початок о 1640 год.

9 грудня в читальній залі відбудеться вечір пам''''''''яті, присвячений 100-річчю з дня народження громадського діяча Івана Кедюлича. Початок о 14 год.

6 грудня в читальній залі відбудеться літературний вечір "Апостол духовності", присвячений 290-річчю з дня народження Григорія Сковороди. Початок о 17 год.
 
Листопад (2012)

15 листопада розміщено хроніку культурного життя Закарпаття за
 
29 листопада в читальній залі відбудеться презентація збірки поезій Ганни і Мирослави Данканич "Сонце і сльоза". Початок о 17 год.

15 листопада в читальній залі відбудеться презентація книги Івана Долгоша "Заплакала Тиса кров''''''''''''''''''''''''''''''''ю" (Видавництво "Ґражда"). Початок о 17 год.

12 листопада в читальній залі відбудеться круглий стіл за участі прес-аташе Посольства США в Україні Джима Вулфа. Початок о 11.30.
 
7 листопада
в читальній залі відбудеться вечір-зустріч з учасниками міжнародного літературного фестивалю "Карпатська ватра". Початок о 17 год.

Закарпатські письменники побували в Луганьску для участі у відзначенні 70-річчя "Молодої гвардії" - і знайшли там, і друзів, і багато цікавого. Про це - розповідь Василя Густі, голови Закарпатської організації Національної Спілки письменників України. Детальніше
Жовтень (2012)

25 жовтня в читальній залі відбудеться літературний вечір "Моим стихам, как драгоценным винам, настанет свой черёд...", присвячений 120-річчю з дня народження Марини Цвєтаєвої. Початок о 17 год.

18 жовтня
в читальній залі відбудеться презентація монографії Романа Пилипа "Художня вишивка українців Закарпаття ХІХ - першої половини ХХ ст". Початок о 17 год.


16 жовтня розміщено хроніку культурного життя закарпаття за вересень.

"Передвиборчі вечорниці" - на допомогу виборцям.  
 
4 жовтня в читальній залі відбудеться презентація книги Івана Стряпка "Товариство "Просвіта" в громадсько-політичному та культурному житті Закарпаття". Початок о 17 год.

1 жовтня в читальній залі відбудеться зустріч з дослідником історії визвольної боротьби українського народу першої половини ХХ ст. Романом Ковалем, який презентуватиме книгу поручника Армії УНР, учителя української народної школи в с. Луг Рахівського району Юрія Горліса-Горського "Ми ще повернемось!", низка розділів якої присвячена подіям Карпатської Україні 1939 року. У зустрічі візьмуть участь кобзар Тарас Силенко (м. Київ) та поетеса Ірина Гармасій (м. Ужгород). Початок о 17 год.
 

Вересень (2012)

27 вересня у читальній залі відбудеться презентація видання літературної спадщини Адальберта Ерделі "IMEN. Літературні твори. Щоденники. Думки". Упорядники І.І. Небесник, М.В. Сирохман. (Видавництво Олександри Гаркуші). Початок о 17 год.

24 вересня
у читальній залі відбудеться теоретико-методологічний семінар "Особливості застосування в українській виборчій практиці європейських стандартів демократичних виборів. Чи взагалі можливе їх застосування з огляду на політичну культуру наших законодавців?" Початок о 15 год. Детальніше
 
20 вересня у читальній залі відбудеться презентація трилогії Дмитра Кешелі "Політ співочого каміння" (перша книга серії "Бібліотечка газети "Старий Замок "Паланок"). Початок о 17 год.

18 вересня в читальній залі відбудеться презентація збірника "Заклади культури клубного типу Закарпатської області у цифрах і фактах". Початок о 13 год.

19 вересня в читальній залі відбудеться вечір-зустріч "Ужгород-Корваліс: побратимство у часі і просторі". Початок о 17 год.Серпень (2012)

 9 вересня оновлено наданий момент каталог містить понад 152 тисячі описів статтей та книг.
9 вересня розміщено "Хроніку культурного життя Закарпаття" за серпень.

В розділі "Бібліо-клас" розміщено методико-бібліографічні матеріали "Дослідник життя і майстер слова" до 90-річчя лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка Івана Чендея.

 
Шановні користувачі!
29 серпня в читальній залі відбудеться День інформації, на якому Ви зможете познайомитися з новими надходженнями до бібліотеки. Чекаємо на Вас протягом дня з 900.
 
 

15 серпня
розміщено новінадходження до відділу ЧИТАЛЬНОЇ ЗАЛИ за липень .

15 серпня
розміщено нові надходження до відділу ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА МБА  за липень .

14 серпня.
Пропонуємо вашій увазі хроніку культурного життя Закарпаття за липень.

14 серпня
розміщено новінадходження до відділу КРАЄЗНАВСТВА за липень  та серпень.

14 серпня
розміщено новінадходження до відділу ЗБЕРІГАННЯ ОСНОВНОГО ФОНДУ за липень.

 
Липень (2012)

11-13 липня
у читальній залі бібліотеки відбудеться семінар "Центри "Вікно в Америку": використання нових технологій для розширення аудиторії за допомогою мобільних "пересувних вікон". Детальніше

 11 липня розміщено нові надходження до відділу читальної зали за червень.

03 липня розміщено хроніку культурного життя Закарпаття за червень
 
Червень (2012)

21 червня у читальній залі відбудеться урочисте вручення щорічної журналістської премії "Дебют". Вхід вільний. Початок о 17 год.
 
11-12 червня в читальній залі відбудуться семінари, ініційовані культурологічним журналом "Ї" (м. Львів) за підтримки Відділу преси, освіти та культури США в Україні.
11 червня ( з 14 до 17 год.): "Збереження демократії. Європейський та євроатлантичний вибір. Ідеології як фактор виборчого процесу";
12 червня
(3 14 до 17 год.): "Створення і модернізація нових електронних ЗМІ". Доповідачі та модератори семінарів: Тетяна Локоть (м. Київ), Тарас Возняк (м. Львів), Тарас Плахтій (м. Львів).

 12 червня розміщено хроніку культурного життя Закарпаття за травень.

11 червня опубліковано нові надходження до відділу "Краэзнавчоъ лытератури" за травень.

11 червня
опубліковано Щоквартальний бібліографічний покажчик “Закарпаття на сторінках преси” за I квартал 2012 року..

11 червня
опубліковано нові надходження до відділу "Художньої літератури та МБА" за травень.


7 червня
в читальній залі відбудеться творча зустріч з письменником та журналістом Дмитром Кешелею. Початок о 17 год.

Травень (2012)
31 травня в читальній залі відбудеться вечір пам᾿яті, присвячений 80-річчю з дня народження письменника Василя Басараба "У пошуках первинного слова". Початок о 1700 год.
 
30 травня в Регіональному тренінговому центрі відбудеться семінар "Регіональна безпека і заморожені конфлікти: порівняльний аналіз". Початок о 13 год. Детальніше

21 травня розміщено віртуальну виставку «Світ, наповнений барвами»

16 травня
розміщено віртуальну виставку “Вершники Закарпатської літератури”

16 травня
розміщено нові надходження до відділу краєзнавства за квітень

14 травня розміщено хроніку культурного життя Закарпаття за квітень

15 травня у читальній залі відбудеться  презентація нових книг видавництва "Темпора" (м. Київ): збірка есеїстики "Соломонова Червона зірка" та "Одноденна держава" Майкла Вінча (свідчення англійського очевидця про події Карпатської України). Початок о 17 год.
 

Квітень (2012)

Нові конкурси Міжнародного фонду "Відродження". Детальніше
26 квітня в читальній залі пройде усний журнал "Кого і чому читаємо?" (Лідери уподобань у сучасній українській літературі). Початок о 17 год.

27 квітня
розміщено віртуальну виставку 20 квітня розміщено чергову віртуальну виставку
19 квітня в читальній залі відбудеться святковий концерт вихованців Часлівської школи-інтернату "Світлий празник Великодній". Початок о 18 год.
13 квітня розміщено нові надходження до Інформаційно-бібліографічного відділу за 13 квітня оновлено розділ
 
Березень (2012)
 
16 березня розміщено нові надходження до Відділу читальної зали за січень.

16 березня розміщено нові надходження до Відділу краєзнавства за лютий.

16 березня розміщено нові надходження до Відділу художньої літератури за березень та лютий

15 березня в читальній залі клуб літературних дебютів "Нові імена в літературі Закарпаття" презентує творчість молодих авторів Євгенії Генової та Георгія Мясіщева. Початок о 17 год.

13 березня
розміщено щоквартальний бібліографічний покажчик “Закарпаття на сторінках преси” за 4 квартал 2011 року.
 
12 березня в читальній залі відбудеться презентація книги "Нація, яка не капітулює". Початок о 17 год.

11 квітня розміщено нові надходження до відділу читальної зали за березень.

11 квітня розміщено нові надходження до відділу Читальної зали за лютий

9 квітня розміщено "Хроніку культурного життя Закарпаття" за березень.

За рішенням Експертної ради ювілейного десятого рейтингу "Лідер року" його переможцем названо особистості, які зробили суттєвий внесок у розвиток Закарпаття за останні 10 років. Колектив Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка щиро вітає директора бібліотеки Людмилу Захарівну Григаш із заслуженим визнанням! http://karpatnews.in.ua/news/38592

7 березня розміщено хроніку культурного життя Закарпаття за лютий

3 березня оновлено розділ Бібліо-клас. Розміщено методико-бібліографічні матеріали підготовлені до 100-річчя від дня народження відомого закарпатського угорського педагога, популяризатора угорської літератури – Гізелли Дравої.

2 березня в розділ Віртуальні виставки додано виставку "Сучасні інформаційні технології"

1 березня в розділ Віртуальні виставки додано виставку «Шевченко у слові»
 
Лютий (2012) 
23 лютого в читальній залі відбудеться літературний вечір "Добридень, рідна Україно!", присвячений 85-річчю від дня народження поетеси Софії Малильо. Початок о 17 год.
 
20 лютого в розділ "Бібліо-клас" додано нові методико-бібліографічні матеріали до 90-річчя від дня народження лауреата Національної премії ім. Т.Г. Шевченка Івана Чендея.

16 лютого в читальній залі відбудеться зустріч з лауреатом Національної премії ім. Т.Шевченка, народним артистом України Василем Нечепою та презентація його книги "Рід козацький величавий". Початок о 17 год.

15 лютого розміщено Хроніку культурного життя Закарпаття за січень.

Відвідувачі бібліотеки можуть ознайомитися з книжковою виставкою "Права людини - права нації". Детальніше

 
Січень (2012)

26 січня оновлено розділ Художники Закарпаття

26 січня розміщено нові надходження до відділу художньої літератури за січень.

19 січня в читальній залі відбудеться вечір пам᾿яті Миколи Матоли (до 60-річчя від дня народження поета). Початок о 17 год.
 
12 січня в читальній залі відбудеться презентація книги Петра Мідянки "Вірші з поду". Початок о 17 год.

11 січня розміщено нові надходження до відділу книгозберігання за 201111 січня розміщено хроніку культурного життя Закарпаття за 201110 січня розміщено нові надходження до відділу читальної зали за 2011

 06 січня в розділі Електронна бібліотека розміщено чергове рідкісне видання Русскій пъсенникъ

 
Неначе в казці
Добрим дивом
Хай новий рік у дім ввійде,
Щоб цілий рік жилось щасливо
І завжди малося усе!
Хай рік новий, Різдво Христове,
Вам подарують дні казкові,
Мов чистий сніг
Що землю гріє
Хай зігріває Вас надія.

Новини

2024-07-16

Шановні користувачі, для вас нові надходження до Відділу художньої літератури.

2024-07-11

15 липня святкує своє 85-річчя поет, перекладач, сценарист, член Спілки письменників України – Павло Михайлович Мовчан. З цієї нагоди пропонує вашій увазі віртуальну виставку „Глибини Слова і велич Чину”.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день