Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

Віртуальні виставки

Шановні користувачі!

Тут вашій увазі запропоновано віртуальні виставки, які присвячено знаменним датам, ювілеям, окремим темам, визначним подіям вітчизняної та світової історії, науки і культури.

2005

Об’єднані нації об’єднаний світ
(до 60-річчя заснування організації)

Виставка присвячена 60-річчу ООН з дня заснування. Газетні та журнальні статті, книги розкривають діяльність ООН.

Закарпатська Україна: шлях до возз’єднання
(до 60-річчя возз’єднання Закарпатської України з Радянською Україною)

Виставка присвячена 60-річчю возз’єднання Закарпаття з Україною. Книги, газетні та журнальні статті розповідають про події того часу. На виставці є книга, автор якої був свідком тих подій і який ділиться спогадами про той час

Демократичні цінності Європи
(до Дня Європи)

Дана виставка присвячена Дню Європи. Видання представлені на ній розповідають про діяльність Євросоюзу та про співробітництво України з країнами ЄС.

Ужгород - міста побратими: нові грані співробітництва
(до дня поріднених міст)

На виставці представлено видання, про міста побратими міста Ужгорода, про співробітництво між міста економічне та культурне

“Гармонія крізь тугу дисонансів”
(до 75-річчя від дня народження Ліни Костенко)

Виставка присвячена життю та творчості відомої української поетеси Ліни Костенко. Тут представлено видання та газетні і журнальні публікації, які характеризують творчість поетеси, а також є посилання на сайти, присвячені Ліні Костенко.

Палітра українського слова
(огляд довідково-бібліографічних джерел до Міжнародного дня рідної мови)

Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки пропонує до уваги користувачів огляд словників, довідників, енциклопедій з питань мовознавства.

Новини

2026-02-13
У межах проєкту «Простір єдності та підтримки» запрошуємо на особливу подію, що поєднає глибоку розмову та живу музику. 📌 Семінар “Мова ворожнечі” + live-сет авторських пісень 🎤 Музикант і лектор — Сергій Летучий 🗓 19 лютого о 15:30 📍 пр. Свободи, 16 — Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка   Під час семінару говоритимемо про інклюзію в спілкуванні, силу слова та те, як мова може як ранити, так і підтримувати.   Вхід вільний! Подія відкрита для всіх, хто прагне говорити усвідомлено та слухати з повагою.
 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день